camp

Eğitici ve Öğretici Tüm Gezi ve Organizasyonlar

Okul Gezileri Bizim Uzmanlık Alanımız…

Değerli öğretmenlerimiz ve siz değerli velilerimiz Okul gezisi dediğimizde ortak bir algı olan şüphecilikten sizleri kurtarıyoruz. Çünkü sizlerin ne istediğini bilip, planlamalarımızı ona göre yapıyoruz.

Okul Gezisi ; eğlenerek öğreten, hafızada kalıcı olan ve öğrencimizi teşvik eden eğitim öğretim modelidir.

Öğrencilerimizin geleceklerinin şekillendiği eğitim hayatları boyunca teorik anlamda aldıklarını, görsel hafıza ile pekiştirenler zihinde kalıcılık sorunu yaşamadıkları ortaya konmuştur.

Bu sebeple Okul Gezileri eğlencenin yanı sıra eğitime katkı sağlayan büyük bir kaynaktır.

Dostluk, Arkadaşlık ilişkileri sağlam bir çocukluk geçiren bireylerde kötü alışkanlık seviyesinin düşük olduğu gözlemlenmektedir.

Arkadaşlıkların geliştiği ortamlar içerisinde geziler ve kamp organizasyonları küçük yaşlarda öğrencilerimizin tek başına kendini bulduğu ve kendi kendine yetebildiğini daha iyi anladığı yerlerdir.

Kendine olan özgüven daha fazla gelişir, bazı şeyleri tek başına başarma olgusu artar.

Bu sebepten dolayı çocukların Kamp ve Gezi organizasyonlarında ön yargıyı kaldırıp, onlara destek olmanız en değerli varlıklarımız çocuklarımızın gelişimine bir katkıdır.

Biz YURTGEZ olarak tüm organizasyonlarda öncelikle çocuğumuzun güvenliğini ve kişisel gelişimi için en iyi şartlardaki ortamları sunarız.