otobus

Yurtiçi ve Yurt Dışı Ulaşım Hizmeti

Turizm Taşımacılık

Turizm taşımacılığı; gezi, seyahat veya tur amacıyla kişilerin bir noktadan, belirli bir bölgeye taşınması işidir. Turizm taşımacılığı yapabilmesi için Ulaştırma Bakanlığı nezdinde belirli belgelere ve izinlere sahip olunması gerekir. Bu belgelerin dışında güvenli bir seyahat için turizm taşımacılığı hizmetinin alınacağı firmanın güvenilir bir firma olması gerekir. Tecrübe ve Araç Filosu hizmette en önemli etkenlerden biridir.

Okul gezileri, Şirket gezileri, Eğlence gezileri, Kongre Taşıma Hizmetleri, Karavan, Yataklı Otobüs gibi tüm faaliyetleri kapsar. Haliyle tüm bu taşımacılık ihtiyaçları için gereken araç sayısı ve büyüklükleri değişiklik gösterebilmektedir. Farklı Kapasite çözümleri ve Her ihtiyacınıza çözüm üretebilecek Yurtgez Turizm Seyahat Acentası olarak aradığınız çözümü en uygun fiyatlarla bulmanızı sağlarız.

Güvenli Taşımacılık

Misafirlerimizden gelen farklı taleplere en hızlı ve en uygun fiyatlarla cevap vermemizin yanı sıra güvenli ve konforlu bir seyahat sunmaya da önem veriyoruz. Yeni araçlardan oluşan filomuz ve alanında uzman kadromuz ile sizlere güvenli bir seyahat sunuyoruz.

Kısa mesafe ve uzun mesafe seyahatleriniz için 4 Kişi Kapasiteden 54 Kişi kapasiteye kadar farklı boyutlarda araçlar ile size ihtiyacınız doğrultusunda hizmet veriyoruz. Araç seçimini yaparken mesafe, yolcu sayısı, bütçe ve konfor gibi pek çok etkeni göz önünde bulundurarak size en uygun fiyatlı seçenekleri sunuyoruz.

Turizmde Uzman ve Tecrübeli Kadro

Uzman şoför kadromuz ile tüm ulaşımınız boyunca güvenli ve konforlu yolculuklar temin ederiz . Okul gezileri, şirket gezileri, dernek gezileri ve diğer tüm gezi etkinlikleriniz için Yurtgez Turizm Seyahat Acentası olarak hizmete hazırız.